Wednesday, August 28, 2013

DIY - Gift Wrapping


לא פחות מכמה שאני אוהבת לתת מתנות, אני אוהבת לארוז אותן. אריזה יפה ומושקעת יכולה להוסיף הרבה למתנה ולהפוך את ההפתעה של מי שמקבל אותה למרגשת עוד יותר.
עבורי זה גם תירוץ להשתמש באוסף הענק של הניירות והמוצרים הנלווים שאני מחזיקה בבית (וצידוק להחזיק אותו מלכתכילה).
אספתי עבורכם כמה רעיונות מקסימים לאריזות ורעיון אחד מלווה בתמונות שיצרתי בעצמי, שתוכלו ליישם על המתנות שבוודאי קניתם לחג המתקרב.


Just as much as I love giving gifts, I love wrapping them. A nice gift wrap can add a lot and make the surprise of whom receives it even more exciting. 
For me, it is also an excuse to use my huge collection of patterned paper and scrapbooking products (and a good reason to have it in the first place).
I've collected some great gift wrapping ideas for you for the approaching holidays, and created a tutorial on how to wrap your own gift.
bcuzuluvme blog


Lidyll 
Hand Made Collectibles on Etsy
kikki.k


Elinee


DIY gift ideas


Boxwood clippings


Ideas MagazineSycamore street Press on ETSY

גם בחנויות שלי, אנחנו משתדלים לארוז הכי יפה שאפשר.


In my shops we also put a great deal of attention to gift wrapping.ועכשיו, נסו זאת בעצמכם. אתם יכולים להשתמש במוצרים שבהם אני השתמשתי, או לאלתר עם מוצרים אחרים שיש לכם בבית.
כמו שכתבתי, אני מעדיפה לא לחכות לרגע שבו אצטרך לארוז משהו יפה או להכין ברכה ומחזיקה מראש בבית הרבה מאוד ניירות וחומרי אריזה שונים. אם גם לכם בא להצטייד, אני ממליצה לבקר בחנות PAPER HEART  ברמת השרון או בחנויות יצירה שונות. אבל ההמלצה הכי טובה שלי היא לנצל נסיעה לארה"ב, שלכם או של מישהו קרוב שנעים להטיל עליו משימות מסוג זה ולהצטייד בשלל חנויות הנייר שיש בארה"ב. האהובות עלי הן Kate's paperie ו- Papirus אבל אם אתם רוצים לקנות הרבה ובזול, בקרו בMichaels שהיא רשת לחומרי מלאכה שיש לה סניף כמעט בכל עיר, או בTarget האהובה, בה תמצאו מחלקת מוצרי נייר מפתיעה בהחלט, בה אפשר למצוא אפילו וואשי טייפ במחירים שווים במיוחד.


Now, try it on your own. You can use the products I used, or improvise with what you have at home.
As I wrote before, I prefer not to wait for the time that I actually need to wrap something, and I carry a big variety of wrapping materials and paper at home. If you want to stock up on some of those, I recommend Papyrus or Kate's Papery (for high quality, but expensive items) or Michael's or even Target (with a surprisingly good paper section) for a more affordable option.את כל התמונות האלה ונוספות תוכלו למצוא גם בלוח הפינטרסט שלי.

שתהיה שנה טובה, שמחה ויפה!


You can find all these photos and more on my Pinterest board. Have fun!

3 comments:

 1. שלומית,
  לפעמים אני ממש משוכנעת שאת הנפש התאומה שלי.... כל כך הרבה אהבות משופות אנחנו חולקות, וגם אני כבר מזמן הפסקתי לחפש צידוקים ותירוצים לאוסף הניירות, הסרטים והקישוטים שיש ברשותי... :)

  כשהייתי קטנה ראיתי סרט בטלויזיה על תרבות המתנות ביפן, ועל רשת חנויות שהייתה שם, שהשירות שהיא הציעה למעשה היה עיטוף מתנות בצורה אמנותית - אנשים באים לשם עם פריטים לאריזה ועטיפה, בוחרים את החומרים / צבעים שהם רוצים לאריזה, והמוכרים בחנות עוטפים עבורם את המתנות, תוך שימוש בשיטות אוריגמי ושלל טכניקות מדהימות...
  זה זכרון ילדות שחרוט אצלי כל כך חזק, שהבטחתי לעצמי שיום אחד אני אגיע לשם ואתלמד אצלם בחנות לתקופה :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. וואו, נשמע מדהים, מעניין אם זה עוד קיים. חבל שלא ידעתי על זה לפני שנסעתי ליפן!

   Delete
 2. לקראת טיול עוד שבועים בארה"ב וקנדה בדיוק באתי לכתוב לך שאלה בנוגע לאיפה אפשר למצוא דברים מקסימום לעטיפות בארה"ב ואז הגעתי לפסקה האחרונה. תודה! :-)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...