Thursday, August 2, 2012

Aquaאם יש צבע אחד שאני באמת אוהבת (ואני מתכוונת לאוהבת ממש, על גבול האובססיה) הוא אקווה.
למי מכם שלא מתעסקים בשמות מתוחכמים של צבעים ביום יום, אני אסביר שאקווה הוא מעין טורקיז בהיר, והצבע שיושב בדיוק על התפר בין תכלת לירקרק מנטה. משמעות המילה "אקווה" היא מים ואני חושבת שאין בטבע דבר שמתאר את הצבע יותר טוב מאשר חוף טרופי עם חול לבן ומים צלולים ובהירים בגוון טורקיז ירקרק בהיר, או אם תרצו - אקווה.

If there's one color which I really love (and I mean REALLY love) it's for sure aqua.
For those of you who don't deal with sophisticated color names on a daily basis, I'll explain that aqua is a very light turquoise and the color that is right in the middle between mint green and light blue. The meaning of the word aqua is "water" and I feel that nothing describes this color better than a tropical beach with white sand and clear light greenish turquoise water, or aqua if you will.

Aqua beach cabin


אני אוהבת את הצבע הזה כבר שנים, אוהבת ללבוש אותו, לצבוע בו את כל מה שסביבי ופשוט להסתכל עליו. הוא רענן, הוא נעים ובאמת שאין עוד צבע אחר שמשתלב כמוהו בצורה כל כך מושלמת עם כל צבע אחר.

I've been loving this color for ages. I love wearing it, painting everything around me in it and even just looking at it. It's fresh, it's pleasant and there is truly no other color besides aqua that just goes along so well with any other shade.

Pretty aqua shades


בן הזוג שלי כבר יודע שכל פריט בצבע הזה הוא מתנה אידאלית עבורי ובסטודיו שלי המילה "אקווה" הפכה לכל כך שגורה עד כדי כך שכבר הומצאו ביטויים מטופשים כמו "שיהיה לך יום אקווה".

My boyfriend already knows that any aqua-colored item is a perfect gift for me and in my studio "aqua" is mentioned so frequently that even sayings like "have an aqua day" have been invented.

Aqua vases

בעיצוב חללי פנים, שימוש באקווה מוסיף לחדר אווריריות וקלילות.

To interiors, aqua adds lightness and breeziness.

Aqua bathroomצביעת רהיטים בגוון אקווה נותנת להם מראה רענן ומעודן

Painting furniture in aqua gives them a fresh dainty look.זהו שולחן מכונת תפירה ישן שקניתי בשוק הפשפשים וששופץ ונצבע על ידי אמא שלי, באקווה כמובן.

This is an old sewing machine table I bought in the flea market and was painted by my mom, in aqua of course.וזהו רהיט התצוגה הראשי בחנות שלי בנוה צדק, שגם כן שופץ ונצבע.

This is the main display cabinet in one of my shops, also renovated and painted.


גם על השידה והספסל בחנות בדיזנגוף לא פסח הצבע אקווה!

This dresser and bench also did not manage to get away from being painted aqua!וזה כנראה רק עניין של זמן עד שתהיה לי חנות שהחזית שלה תצבע בצבע המקסים הזה. כזאת בדיוק אני רוצה!
It's only a matter of time until I have an aqua shop front. I want one just like this!

Aqua shop front

גם בלבוש, אקווה פשוט עושה כיף.
Wearing aqua is pure fun.


Aqua all over

Roller skates from Urban Outfitters

aqua swimsuit from Anthropology

Aqua watch from asos.com
את השעון הזה קניתי בערך 30 שניות אחרי שראיתי אותו לראשונה.
I bought this watch about 30 seconds after I first saw it.


ובכל מקרה, גם אם הופעה שלמה באקווה באקווה זה יותר מידי בשבילכם, תמיד אפשר להסתפק בתכשיט עם גוון אקווה שיעשה את העבודה. בעיני, אין שילוב טוב יותר מאקווה וזהב.

Anyway, if a total look in aqua is too much for you, it's always an  an option to stick to a piece of jewelry with an aqua shade. To me, there is no better combination than aqua and gold.

Formica Earrings

Blue Ice Necklace

Long stone and filigree necklace

Two leaves and enamel bracelet

Clarissa necklace
מאחלת לכם שיהיה לכם יום אקווה!

Have an aqua day!

click here6 comments:

 1. מהמם! כמו כל הדברים שאת עושה.. וכמי שמכירה אותך היית צריכה להוסיף לפוסט קלואז אפ לחלק אצלך שגם מאד מאופיין בגוונים האלו שמשלים תמיד את המראה..
  אולי מסביר את המשיכה הגדולה:)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. your jewelry is beautiful... i won your necklace recently and i cant express how much i loved it!!
   can you send me a message at lipglossaffairs@gmail.com so i can get in touch with you???

   I blog at lipglossaffairs.blogspot.in

   Thanks
   Sangy

   Delete
 3. תכשיטים מהממים. בכלל אקווה זה צבע מיוחד ומיסטי, נוטע שלווה ותחושה של רוגע. בשנים האחרונות הוא ממש נכנס לאופנה גם. אין חנות מעצבים אחת על מפת תל אביב שלא מתהדרת בכמה פריטים בצע הזה, ומסתבר שישראליות מאד מתחברות אליו.

  ReplyDelete
 4. אהלן. קודם כל יש לך דברים מדהימים!!! גם אני מאד אוהבת את הצבע אקווה ומתכנן לשדרג את המרפסת שלי ( במסגרת לימודי הום סטיילינג ב"שנקר") בצבע הזה... את יכולה אולי לתת לי את מספר הצבע שהשתמשת בו ( או זה שאמא שלך בשולחן של מכונת התפירה)?
  המון תודה,
  מיכל

  ReplyDelete
 5. גוון של אקווה שאני מאוד ממליצה עליו לצביעה הוא ממניפה של נירלט, נקרא
  plunge
  ומספרו 0701
  בהצלחה!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...